Teknologji

Bunkeri luksoz “për fundin e botës” për të pasurit: Ka 992 metra katrorë, pishinë dhe kinema

L'Heritage është praktikisht një vilë e gërmuar në tokë dhe e mbrojtur nga lloji më i lartë i sigurisë që

Kosova Times Kosova Times

Twitter në krizë?! Të paktën 200 punonjës të pushuar nga puna gjatë fundjavës

Valë e re pushimesh nga puna në Twitter. Sipas raporteve nga “New York Times”, e cila citon tre persona të njohur

Kosova Times Kosova Times

Mund t’i jap shumëçka Kosovës”: Benjamini, i riu që e synon revolucionin në marketingun digjital

I renditur në listën e revistës Forbes, 30 under 30, Benjamin Kolenoviq, beson se mund të bëjë revolucion në botën

Kosova Times Kosova Times
- Advertisement -
Ad imageAd image