Moda

Aktori i njohur shpallet mashkulli më i bukur në botë…

Ai kishte rezultatin më të lartë për distancën midis syve, dhe pozicioni i tij i syrit mori gjithashtu një pikë

Kosova Times Kosova Times

Fashion&Friends hapi dyqanin më të madh multibrand të modës në Shqipëri

Koncepti më i famshëm i markës në Ballkan, Fashion&Friends, hapi dje dyqanin e pare në Shqipëri, me një ofertë prej

Kosova Times Kosova Times

Një burrë djeg çanta me vlerë mbi 1000 euro për të zbuluar çmimin e tyre real

A vlejnë vërtet kaq shumë çantat e markave të famshme? Një tregtar çanta donte të zbulonte se sa kushtojnë vërtet

Kosova Times Kosova Times
- Advertisement -
Ad imageAd image