Kulturë

Find More: Lajme Moda ShowBiz

Shakira në versionin që nuk e keni parë kurrë, duke qarë

Këngëtarja Shakira pas ndarjes nga ish-futbollisti i Barcelonës, Zherard Pike ka vendosur të udhëtojë drejt Majamit së bashku me dy

Kosova Times Kosova Times

Dy artistët e njohur kosovarë Donna Dafi dhe Majk publikojnë klipin e ri “My Baby Go”

Për festat e fundvitit, këngëtarja Donna Dafi, e cila jeton dhe vepron në Gjermani, dhe reperi Majk sot kanë publikuar

Kosova Times Kosova Times

Ka filluar festivali ndërkombëtar tradicional i valleve folklorike për fëmijë, “Ylberi i Prishtinës”

Ka filluar festivali ndërkombëtar tradicional i valleve folklorike për fëmijë, “Ylberi i Prishtinës”, i cili organizohet nën patronatin e kryetarit

Kosova Times Kosova Times
- Advertisement -
Ad imageAd image