Politikë

Bashkohen çështjet gjyqësore të Januzit, Bahtijarit dhe Shalës

Dhomat e Specializuara kanë njoftuar se janë bashkuar çështjet gjyqësore të Sabit Januzit dhe Ismet Bahtijarit e të Haxhi Shalës.

Kosova Times Kosova Times

Në Serbi thonë se “dronët nga Kosova” vëzhguan objekte ushtarake

Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Millosh Vuçeviq, tha të mërkurën se presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka dhënë urdhrin për

Kosova Times Kosova Times

Mblidhet Këshilli Gjyqësor i Kosovës, diskutohet për situatën aktuale në sistemin gjyqësor

Këshilli Gjyqësor i Kosovës (KGjK), në takimin e jashtëzakonshëm të mbajtur sot, ku morën pjesë Kryetari i Gjykatës Supreme, Kryetari

Kosova Times Kosova Times
- Advertisement -
Ad imageAd image