ShowBiz

Djali i Tina Turner është gjetur i vdekur

Djali i këngëtares së njohur Tina Turner, Ronnie, është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në Los Angeles, shkruan

Kosova Times Kosova Times

Gruaja e politikanit ukrainas, simbol i rezistencës – humbi një sy, ishte në prag të vdekjes dhe tani ajo zbukuron kopertinën e Playboy

Gruaja e një politikani ukrainas që i mbijetoi një tentative të supozuar për vrasje është tani fytyra e numrit të

Kosova Times Kosova Times

Venera Lumani dhe Lind Islami sjellin këngën e re “Gjysma ime”

Çifti i njohur shqiptar, Venera Lumani dhe Lind Islami, kanë prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.  “Gjysma ime” titullohet

Kosova Times Kosova Times
- Advertisement -
Ad imageAd image