Shëndetësi

OBSh: “Nuk është koha për relaksim” nga koronavirusi dhe gripi stinor

Organizata Botërore e Shëndetësisë ka bërë thirrje për vigjilencë teksa po rritet numri i rasteve me koronavirus dhe grip stinor

Kosova Times Kosova Times

Ministri Vitia vizitoi Klinikën e Gastroenterologjisë me Hepatologji, gjatë këtij viti janë shtuar kërkesat e qytetarëve për të marrë shërbime

Ministri i Shëndetësisë, Dr. Arben Vitia, në kuadër të vizitave në klinikat e ndryshme në QKUK, ka vizituar Klinikën e

Kosova Times Kosova Times

Hulumtimi, testi i gjakut mund të përcaktojë diagnozën me Alcajmer

Shkencëtarët në Mbretërinë e Bashkuar po u bëjnë thirrje institucioneve shëndetësore që të kryejnë një test të thjeshtë gjaku për

Kosova Times Kosova Times
- Advertisement -
Ad imageAd image