Opinion

“ËNDRRA AMERIKANE” DHE PËRVOJA SHQIPTARE

Shkruan Sociologu dr,Fadil Maloku Amerikanët janë shumë praktik e shumë pragmatik në jetën e perditshme. Ata, duket për shkak te

Kosova Times Kosova Times

“Autogoli” i Albinit 5 minuta para përfundimit të ndeshjes!

Shkruan: Florim ZEQA  Largimi masiv dhe i organizuar i serbëve nga institucionet e Republikë së Kosovë të kujton kohën e

Kosova Times Kosova Times

Rikthimi në gjenezën tonë kombëtare

Shkruan: Florim ZEQA  Pas një pushtimi te gjatë, populli ynë kishte ëndërruar po ashtu shumë gjatë, me të drejtë, siç

Kosova Times Kosova Times
- Advertisement -
Ad imageAd image