Lajme

Britania kritikon Kosovën për rregulloren e BQK-së

Mbretëria e Bashkuar tha se veprimet e fundit të Kosovës kanë pasur për synim të rregullojnë operacionet me valuta të

Kosova Times Kosova Times

Horoskopi ditor për 22 Nëntorin: Kush mund ta shpëtojë ende lidhjen e tyre dhe kush e ka të afërt dashurinë?

Dashi   DASHURIA: Jeni të largët emocionalisht, por ndryshimi është i mundur. Në fillim do të jetë e vështirë, por me

Kosova Times Kosova Times

Shpalosje historike në 111 vjetorin e vrasjes nga barbarët sllavo ortodokse të martirit françeskan At’ Luigj Palit OFM

Shkruan: Lakë MRIJAJ (Dëshmi origjinale historike sipas të gjeturave në gazetën "HYLLI I DRITËS" (dhjetor 1913) e cila shpalosët për

Kosova Times Kosova Times
- Advertisement -
Ad imageAd image