Sport

Akil Gjakova fiton Medaljen e Bronztë në Paris

Akil Gjakova ka fituar Medaljen e Bronztë në kategorinë -73 kg në Grand Slamin e xhudos në Paris. Për të

Kosova Times Kosova Times

Superliga e basketbollit rikthehet në aksion me duele interesante

Në fundjavë zhvillohet java e 22-të në Superligë e Kosovës në basketboll, që është pjesa finale e kampionatit, e që

Kosova Times Kosova Times

Kosova U17 mban kampin përzgjedhës me vajzat e talentuara nga vendi dhe nga Diaspora

Federata e Futbollit e Kosovës ka organizuar Kampin përzgjedhës për vajzat e talentuara nën 17-vjeç, duke pasur parasysh faktin që

Kosova Times Kosova Times
- Advertisement -
Ad imageAd image