“Duje” e Albina Kelmendit në mesin e këngëve më të klikuara të Eurovizionit

Kënga “Duje” e Albinës dhe familjes Kelmendi është renditur në mesin e këngëve më të klikuara të festivalit evropian të

Kosova Times Kosova Times

Në rrjetet sociale pretendojnë se kënga fituese e Eurovizionit është plagjiaturë: Të kujton jashtëzakonisht hitin e Adelës VIDEO

Në rrjetet sociale ka polemika për këngën fituese të Eurovizionit.Fituesja e Eurovizionit të 67-të është Suedia, e përfaqësuar nga Lorin

Kosova Times Kosova Times

Inteligjenca britanike: Ministria e Mbrojtjes u ofron emigrantëve mijëra dollarë për t’i dërguar në vijën e parë

Ministria ruse e Mbrojtjes u ofron migrantëve nga Azia Qendrore pagesa mujore deri në 4,160 dollarë për dërgimin e tyre

Kosova Times Kosova Times
- Advertisement -
Ad imageAd image