Tema

Mbështetje Putinit dhe planet për Kosovën: pse Serbia po i afrohet Rusisë

Serbia ka pasur lidhje të ngushta me Rusinë për një kohë të gjatë dhe një pushtim i plotë i Ukrainës

Kosova Times Kosova Times

Rëndësia e samitit BE – Ballkani Perëndimor në Tiranë

Liderët e Bashkimit Evropian do të takohen me homologët e tyre nga gjashtë vendet e Ballkanit Perëndimor (Shqipëria, Bosnje-Hercegovina, Kosova,

Kosova Times Kosova Times

Nevenka Tromp: Targat, strategji e Serbisë për aneksimin e veriut

Serbia është duke shfrytëzuar situatën e krijuar lidhur me targat ilegale në komunat veriore të banuara me shumicë serbe, për

Kosova Times Kosova Times
- Advertisement -
Ad imageAd image