Ballina 1

Morina: Së pari siguria në Kosovë, pastaj dialogu me Serbinë

“Procesi i dialogut do t’i sjellë Kosovës shumë të mira nëse do të ketë sukses, por mendoj se fokusi, për

Kosova Times Kosova Times

Osmani takon presidentin e Emirateve, flasin për thellimin e bashkëpunimit

Presidentja Vjosa Osmani është takuar me presidentin e Emirateve të Bashkuara Arabe, Sheikh Mohamed bin Zayed Al Nahyan, me të

Kosova Times Kosova Times

Weber: Pa kthimin e serbëve në institucione s’mund të ketë zbatim të marrëveshjeve

Bodo Weber, ekspert për Ballkanin dhe bashkëpunëtor i lartë i Këshillit për Politikat e Demokratizimit në Berlin, mendon se Kosova

Kosova Times Kosova Times
- Advertisement -
Ad imageAd image