Ballina 2

Mbi 90 për qind e qytetarëve të BE-së mbështesin ndihmën e bllokut për Ukrainën

Mbi 90 për qind e qytetarëve të Bashkimit Evropian mbështesin ndihmën humanitare për Ukrainën, 88 për qind e tyre mbështesin

Kosova Times Kosova Times

Finlandë, tela me gjemba në kufirin me Rusinë

Më pak se dy javë pas anëtarësimit në NATO, Finlanda ka nisur të vërë tela me gjemba në kufirin me

Kosova Times Kosova Times

Rrahje mes shqiptarëve dhe serbëve në qytetet zvicerane pas fitores së Zvicrës ndaj Serbisë

Zvicra ka marrë një fitore të madhe në sfidën e tretë të grupit ndaj Serbisë me rezultat 3-2. Ka qenë

Kosova Times Kosova Times
- Advertisement -
Ad imageAd image