Ballina 2

Vuçiq pretendon se nuk është arritur piku i përshkallëzimit të tensioneve në Kosovë

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, ka thënë se përshkallëzimi i situatës në Kosovë nuk e ka arritur pikun dhe se kryeministri

Kosova Times Kosova Times

Arsenali “hakmerret” ndaj City-t, “ruleta” e penalltive i jep trofenë e parë sezonal

Pas ndeshjes dramatike të zhvilluar të dielën në stadiumin “Wembley” në Londër, Arsenali doli fitues i Superkupës së Anglisë. Arsenali

Kosova Times Kosova Times

Aleatët e ShBA-së e paralajmërojnë Iranin, pas sulmeve amerikane ndaj milicive në Irak dhe Siri

Zyrtarët amerikanë besojnë se sulmet ajrore ndaj dhjetëra zonave të lidhura me Iranin në Siri dhe Irak të premten vonë,

Kosova Times Kosova Times
- Advertisement -
Ad imageAd image