vrasja

Rasti bizar: E gjen gruan që i ngjante asaj, e çoi në pyll dhe e goditi me thikë në qafë më shumë se 50 herë

Një rast i çuditshëm vrasjeje nga Gjermania ka të bëjë me një grua që kërkonte një person që i ngjante asaj për

Kosova Times Kosova Times

Vrasje me breshëri plumbash në Kaçanik

Në magjistralen Ferizaj–Kaçanik, mbrëmë rreth mesnate një 48 vjeçar është gjetur pa shenja jete. Dyshohet se prsonat pasi e kanë

Kosova Times Kosova Times
- Advertisement -
Ad imageAd image